טיפים לארגון ברית מילה לאחר הלידה

Depositphotos_303910132_s-2019 (1)

מעוניינים לארגן ברית מילה? מזל טוב, אבל לארגן ברית מילה תוך שבוע זה בהחלט לא דבר פשוט ובמיוחד אחרי לידה, עם כל ההורמונים מתרוצצים והתאוששות מחווית הלידה, ובעצם הכל ביחד. חשוב מאוד להיעזר בבן הזוג, הבעל ואנשים קרובים נוספים כדי לא להעמיס יותר מדי וליהנות מחווית התכנון ברוגע ופחות בלחץ.

ארגון ברית המילה

ברית מילה הוא אירוע חשוב בדיוק כמו כל אירוע אחר. זהו אירוע קריטי בחיינו ובחיי התינוק החדש שלנו, וחגיגה אמיתית של הלידה והדרך של הילד אל חיים חדשים עם משפחתו.

לארגן מסיבה זה לא בדיוק בראש מעייניה של כל יולדת טרייה, וחשוב שהיא תקבל עזרה בכל מה שקשור לארגון ברית המילה. ישנם כמה דברים מאוד חשובים ששווה לשקול בעת ארגון הברית, במיוחד תוך זמן קצר מאוד.

אז מאיפה מתחילים?

קודם כל, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לנשום עמוק ולהירגע. אמנם לרוב יש רק שבוע לארגון ברית המילה, אך זה לא אומר שצריך להילחץ, ובטח בהתאוששות אחרי לידה. חוויה זו נוטה להיות מלחיצה מעט ולכן חשוב להיוועץ באנשים קרובים ולקבל את תמיכתם.

אפשר להתחיל בארגון האירוע: קודם כל, חייבים לבחור מוהל. עדיף לקבל המלצה מאנשים קרובים, משפחה או חברים שעשו ברית עם מוהל ספציפי ולא להסתמך על גוגל או פייסבוק. בכל זאת זו הברית של הילד שלכם. יש הרבה שאלות בדרך – האם לשכור את שירותיו של מוהל מוסמך? האם רופא מנתח? האם לתת לילד זריקת הרדמה? כל אלו הן שאלות שמומלץ לשאול אנשים קרובים שיצא להם לארגן כבר ברית אחת או שתיים.

הדבר השני שצריך לחשוב עליו זה היכן לחגוג את האירוע? מומלץ לבחור באולם אירועים שחגגו בו בריתות בעבר, ושמותאם לכך. ברית מילה נוטה להיות אירוע מאוד אינטימי ועדיף לשכור אולם אירועים קטן עם לא יותר מדי אנשים, אבל יש אנשים שיעדיפו דווקא לשכור אולם גדול עם הרבה אורחים וזה נתון לבחירה.

האם אפשר לחגוג בבית או שעדיף לחגוג בחוץ? בתקופת הקורונה בוודאי שבבית, אבל כיום אפשר לחגוג כבר גם באולמות אירועים, ובטח אולמות קטנים יחסית המותאמים לברית מילה. אם אתם מעדיפים לחגוג באולם אירועים, חשוב לבחור מקום עם הרבה חנייה ושיהיה יחסית קרוב לבית שלכם, בכל זאת אתם נוסעים עם תינוק שהרגע נולד.

חגיגת ברית מילה

ברית מילה זה אירוע לכל דבר, בו חוגגים את לידת התינוק החדש ואת חייו שרק מתחילים. כמובן שהאירוע הוא בשביל הנולד, אבל לא רק. האמא מתחילה להתאושש מחווית הלידה הקשה, והאבא מתחיל להירגע קצת עם כל הלחץ שהיה מסביב הלידה.

שווה לשקול אטרקציות מגניבות גם למבוגרים וגם לילדים. למבוגרים יהיה בר משקאות, במידה וזה באולם אירועים, ואם זה בבית אפשר לקנות כמות מכובדת של אלכוהול ולשים בצד לכל מי שירצה יחד עם נשנושים ואוכל. לילדים אפשר לשכור אטרקציות כמו דוכנים, משחקים ואפילו מתנפחים לאירועים.

גם בבית וגם באולם אירועים בהחלט אפשר להתפרע: מתנפחים לאירועים משדרגים כל אירוע והילדים ימותו על זה. כיום יש מגוון מתנפחים בכל הצורות ובכל הגדלים, לכל אירוע מתבקש, עם מגלשות מים ומתקני אקסטרים שאפילו המבוגרים יכולים ליהנות מהם.

ברית מילה היא אירוע מבורך שכולם יכולים לחגוג אותו וליהנות ממנו, ביחד עם חיים חדשים שמתחילים לכל המשפחה.

הרשמו עוד היום לקוראים של קידיפדיה ,קבלו תוכן איכותי 
*אנחנו שונאים ספאם ונשלח לך רק תוכן איכותי ורלוונטי!

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on whatsapp
שתפו בווטסאפ

כתבות נוספות מהמגזין של קידיפדיה

צילומי הריון במחירים לפי התקציב שלך..