טרמפולינה לתינוק

baby-84552_640

אם הצטרפתן לא מזמן לרשימת האימהות, אולי כדאי שנדבר על עולם הטרמפולינות. טרמפולינה לתינוק? איך עושים את זה כיף ונחמד לתינוק שלכם? למה כדאי לכם לרכוש ואיך רוכשים את זה? בכדי שלא תלכו לאיבוד, הנה כמה דברים שראוי לדעת לפני שניגשים וקונים דבר מדהים שכזה. רוצים להפוך את הרכישה שלכם לנכונה ובטוחה? חשוב שתקראו את המאמר הבא.

מזה טרמפולינה ואיך היא יכולה לשרת את התינוק שלכם?

טרמפולינה לתינוק משמע נדנדה לתינוק, זה מוצר שאפשר לראות אותו כמעט בכל בית בפרט כאשר מצטרף תינוק חדש למשפחה. טרמפולינה היא למעשה מושב ייעודי לתינוק, יש לו כל מיני מצבים ואפשר להושיב את התינוק, להשכיב אותו, לגרום לחצי שכיבה ואפילו לישיבה. את הטרמפולינה ניתן להשיג באמצעות מנגנון שניתן להניע אותו בקלות – כך גם להתאים את התזוזה למה שמתאים לתינוק החמוד שהצטרף לא מזמן לרשימת המשפחה. כן, אפשר להרגיע באמצעות טרמפולינה לתינוק ובגדול? אפשר לספק אותו ואפילו לייצר משחקי גירוי באמצעות חיבור של גורמים או גירויים חיצוניים – כאמור, קשת משחקים המוכרת וידועה לרבים מאיתנו.

לאיזה גילאים מתאימה טרמפולינה?

טרמפולינה לתינוק מתאימה בעיקר מגיל 3 חודשים ועד לגיל שנה. כמובן, יש גם מכשירים/ טרמפולינות המתאימות מעל לגיל שנה ועד שנתיים ,אבל את זה צריך לבדוק במעמד הרכישה. יש כמה טרמפולינות המתאימות גם לתינוקות מרגע הלידה, מאידך, מומלץ שלא להשכיב תינוק בן יומו על טרמפולינה בכדי שלא לצור עומס על גופו הגרמי שעדיין לא התגבש. כפי שהבנתם, עד גיל 3 חודשים תינוקות צריכים לשכב על גבי מקום גמיש ונעים, זה חשוב כי זה מה שמעניק למעשה את תנוחת הערסול- זו הנעימה ביותר והמרגיעה ביותר. זקוקים לכמה דקות פנויות ורוצים להניח את התינוק במקום נכון? רוצים לתת לו הרגשה של ביחד? אין ספק כי טרמפולינה יודעת להיות שימושית מאוד בפרט עבור תינוקות שיש להם לא מעט פליטות כך שאין מה לחשוש.

מה הקשר בין התפתחות לבין השימוש בטרמפולינה?

כפי שהבנתם, השימוש בטרמפולינה יכול בהחלט לתרום לא מעט להתפתחות של העולל החדש. זה מרגיע, מאפשר מנוחה ובעיקר, יכול לסייע בזמן שיש לתינוק הקטן גזים. באמצעות הרטט והתנועה הבלתי פוסקת – זה מה שיכול בהחלט למגר ולו במעט את הכאב אותו חש הקטן. לצורך העניין בגילאי 4 עד חצי שנה אפשר אפילו להאכיל את התינוק על גבי הטרמפולינה וזאת כהכנה לדבר האמתי – ישיבה על כיסא האוכל. בנוסף, אפשר לקחת את הטרמפולינה, לשים את העולל הקטן ולתת לו לנמנם בכיף או תוך כדי לשחק עם משחקי ההתפתחות שיש לצדו.

מחפשים טרמפולינה לתינוק הקטן שלכם? הגיע הזמן לתת לו את הטוב ביותר ובו זמנית, לתת גם לכם זמן איכות מדהים.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
צייצו בטוויטר
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטסאפ

כתבות נוספות מהמגזין של קידיפדיה

גלילה לראש העמוד

רוצה לפרסם באתר?