3 אטרקציות למשפחות שרוצות לבלות ביחד

טיול משפחתי

כילדים תמיד ההורים שלנו לקחו אותנו לטיולים ברחבי הארץ והעולם. לפעמים רק הגרעין המשפחתי היה יוצא לטייל ולפעמים הצטרפו חברים של ההורים והילדים שלהם, טיול משפחות.

אך לפעמים מסובך לצאת למקומות מסויימים כיוון שאתם קבוצה גדולה, בשביל זה חיפשנו עבורכם אטרקציות מגניבות שתוכלו לעשות כקבוצה מבלי לחשוש למחסור במקום-

טיול אופניים

כשמדובר במשפחות צעירות עם ילדים, לעשות יום של טיול על אופניים הוא רעיון מעולה גם עבור המבוגרים וגם עבור הקטנים. קיימים מספר אתרים ארץ אשר מיועדים למסלולי אופניים ואף משכירות זוגות אופניים בעבור אלה שרוצים לרכב אך אין ברשותם אופניים. כל שאתם צריכים להצטייד זה מים, חטיפים והמון מצב רוח טוב.

אולי תרצו להתקשר לבתי העסק המתפעלים את המסלולים האלה ולבדוק אילו אמצעים יש להם בעבור הרכבת תינוק על אופניים או ילד קטן.

טיול לסופ"ש שלם

בא לכם קצת להתחבר חזרה לטבע ועל הדרך גם ללמד את ילדכם קצת על ארץ ישראל ומסלוליה, אולי להשתכשך קצת בכינרת או לטייל בהרי אילת. כך או כך ברור לכם שהמסלול לא ייקח יום אחד ואתם מחליטים כמה חברים לצאת עם המשפחות לטיול משפחות בסופ"ש.

בשביל יציאה חלקה לדרך יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. אחר כך זה רק מה שאתם מחליטים להביא איתכם.

בדקו היכן יש אזורי חניה ואתרי אהלים מורשים באזור בו בחרתם לטייל (צפון, דרום, מזרח, מערב)  ובחרו מסלול המתאים גם לכם וגם לילדכם. תרצו לחפש מסלולים שהולכים בהם בתוך המים, כך משהו יצנן אתכם במהלך הדרך ולא תצטרכו לעצור כל כמה דקות עבור שתיית מים.

טוסו לחו"ל- האתגר

כל פעם שחושבים על חו"ל עם הילדים, צצה לה חרדה קטנה שמשהו יקרה, שצריך להשגיח יתר על המידה. ואם רק חושבים על טיסה לרוב מוותרים על הרעיון כיוון שההוצאה היא די גדולה.

אך אם החלטתם כמה משפחות יחד שאתם רוצים לטוס לחו"ל, דעו כי לקבוצה כרטיסי הטיסה והמלון יעלו פחות. המחיר יתקרב יותר למחיר הסיטונאי והדבר ייקל עליכם כלכלית. כך למשל, טיסות לניו יורק היקרות בדרך כלל, יעלו לכם פחות בעקבות גודל המכירה.

קיימות אטרקציות מגניבות רבות בחו"ל שלא קיימות בארץ וחובה לבדוק אותם. אטרקציות שגם ילדים יכולים ליהנות מהן כמובן.

כעת כל שנותר הוא לחשוב ביחד עם החברים שלכם מה בא לכם לעשות, איזה ערך מוסף יהיה לטיול עבור הילדים ואיך תוכלו למצוא משהו שישתף איתכם ועם ילדכם פעולה בו זמנית.

הרשמו עוד היום לקוראים של קידיפדיה ,קבלו תוכן איכותי 
*אנחנו שונאים ספאם ונשלח לך רק תוכן איכותי ורלוונטי!

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on whatsapp
שתפו בווטסאפ

כתבות נוספות מהמגזין של קידיפדיה