4 טיפים לפעילויות ילדים בחופש הגדול

4 טיפים לפעילויות ילדים בחופש הגדול (1) (1) (1) (1) (1)

פעילויות ילדים בחופש הגדול צריכות להתאים לגיל, לתחומי העניין ולתכונות האופי שלהם. במאמר הבא נציג בפניכם 3 אפשרויות לפעילויות מוצלחות ונסביר כיצד לבחור מתוכן

בחירת פעילויות ילדים בחופש הגדול היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, ההורים צריכים לזכור שכל ילד הוא עולם ומלואו. זה אומר שפעילות שמתאימה לילד אחד עשויה לשעמם ילד אחד, מה גם שלפעמים יש הבדלים בין תחומי העניין של אחים ואחיות. שנית, הפעילות צריכה להתאים לגיל של הילד ולרמת ההתפתחות הפיזיולוגית והקוגניטיבית שלו.

מצד שני, אפשר לפתור את הסוגיה על ידי בחירת פעילויות מסוימות שמתאימות לכולם. הנה 4 מתוכן:

לכו לבריכה

אין כמו הקיץ הישראלי בשביל לבלות שעות ארוכות בבריכה עירונית או פרטית. אם אין לכם בריכה בחצר, תוכלו לעשות מינוי לבריכה קרובה ולהגיע אליה יחד עם הילדים.

מצאו בריכה מקורה שיש בה מלתחות ושירותים, אל תשכחו ליזום הפסקות אוכל ושתייה והישארו רוב הזמן בצל. הבונוס הוא ילדים שיחזרו הביתה עייפים וילכו לישון עד הבוקר.

קחו אותם לסרט בקולנוע

מי שמעדיף פעילות במקום סגור, ממוזג ונעים יכול ללכת על בטוח עם סרט בקולנוע. בתקופת הקיץ יש המון סרטי ילדים חדשים שמגיעים לבתי הקולנוע ברחבי הארץ ומסקרנים גם את ההורים. הסרטים מופקים ברמה גבוהה מאוד והם מעניקים לפחות 2-3 של שקט ואפשרות לברוח מהשגרה.

בחרו סרט שמתאים לילדים וערבו אותם בתהליך קבלת ההחלטות. הגיעו מוקדם לסרט כדי להשאיר זמן לשיטוט בקניון, רכשו לילדים ממתקים ותנו להם לבלות.

הפגישו בין חברים

ילדים יכולים לשעשע טוב מאוד אחד את השני כל עוד יוזמים את זה. מבחינת ההורים, הסוד הוא להפגיש בין חברים עם תחומי עניין דומים. אלו יכולים להיות חברים מהגן, מבית הספר או מהשכונה ויש גם מקרים שבהם ההורים עצמם נפגשים יחד עם הילדים. המפגש עם החברים עוזר לילדים לשבור את השגרה והוא חושף אותם לפעילויות חדשות.

חוץ מזה, קל לדעת איך המפגש בין הילדים יתחיל אבל אי אפשר לדעת כיצד הוא יסתיים. זה יתרון גדול לילדים שכבר מרגישים משועממים בסיומו של החופש הגדול וכדאי להביא אותו בחשבון כאשר משווים בין פעילויות ואטרקציות.

בלו בבית

לפעמים הדבר הכי טוב שאותו אפשר לעשות עם הילדים בחופש הגדול הוא פשוט להישאר בבית. ברחבי הבית הילדים מרגישים הכי בטוחים, הם יכולים לנוח ואף אחד לא מציק להם עם שיעורי בית ומטלות.

במקביל, ניתן לנצל את השהות בבית על מנת לצפות באחד הסרטים המעולים שבשירותי VOD או להתחיל לעקוב אחר סדרה חדשה. בלחיצת כפתור אחת ניתן לחשוף את הילדים לעולמות חדשים ולתת להם הזדמנות להביא לידי ביטוי את תחומי העניין שלהם.

הרשמו עוד היום לקוראים של קידיפדיה ,קבלו תוכן איכותי 
*אנחנו שונאים ספאם ונשלח לך רק תוכן איכותי ורלוונטי!

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on whatsapp
שתפו בווטסאפ

כתבות נוספות מהמגזין של קידיפדיה

צילומי הריון במחירים לפי התקציב שלך..