7 טיפים לטיול עם ילדים

7 טיפים לטיול עם ילדים

7 טיפים לטיול עם ילדיםטיול עם הילדים דורש מההורים הכנה מוקדמת והתייחסות לשורה ארוכה של פרמטרים ונושאים. במאמר הבא נציג בפניכם 7 טיפים מרכזיים ונעזור לכם לעבור את הטיול בשלום

הרבה הורים לילדים נמנעים מלצאת איתם מהארץ מחשש לפגיעה בחוויית החופשה והטיול. בפועל זה לא חייב להיות ככה, כי יש לפחות 7 טיפים שאותם ניתן לאמץ באופן מיידי כדי להבטיח בילוי בלתי נשכח:

  1. בררו על אפשרות של טיול מאורגן

טיולים מאורגנים לאירופה עם ילדים כמו גם למגוון מדינות מערביות אחרות יכולים לעבוד טוב להורים שרוצים לצאת לטיול משפחתי. מעבר לזמני הטיסה הקצרים יחסית, היציאה לטיול מאורגן מאפשרת להורים לטוס בראש שקט ולהיות בחוויה עם הילדים ולא רק לארגן דברים ולהגיע ממקום למקום.

  1. קחו איתכם משחקים

הטעות הנפוצה של הורים לילדים היא לחשוב שהם יכולים ליהנות מהטיול, מהנוף ומהתרבות הזרה בדיוק כמוהם. המציאות היא שלילדים יש תפיסה שונה לגמרי ולכן חשוב להביא לטיול משחקים שהם מכירים מהבית. זה אולי קצת יאכזב אתכם לראות את הילד שקוע במסך הטלפון בזמן שבחוץ יש פעילויות ואטרקציות, אך זה עדיף על עוגמת נפש שתפגע בכל המשפחה.

  1. הראו דוגמא אישית

הורים לילדים צריכים להראות כל הזמן דוגמא אישית ולדאוג לזה גם במהלך חופשה בחו"ל. דוגמא אישית תראה לילדים איך עליהם להתנהג בטיסה, בהמתנה בשדה התעופה ובחדרי המלון. מבחינתכם, דוגמא אישית לא דורשת שום סוג של מאמץ פיזי והיתרונות שלה ילוו את המשפחה שלכם עוד הרבה אחרי שתחזרו לארץ.

  1. בחרו אטרקציות לפי גיל

במידה ובחרתם לארגן את הטיול לבד, עליכם לקחת בחשבון את ההבדלים בין האטרקציות והפעילויות. הציבו בראש סדר העדיפויות את האפשרות לבחור אטרקציות לפי גיל וכך תדאגו שכולם ייקחו חלק בחוויה המשותפת. במידה ויש התלבטויות לגבי אטרקציות ופעילויות מסוימות, תוכלו להקדיש כל יום לילד אחר.

  1. הישארו גמישים

גמישות היא ערך חשוב בטיול משפחתי. אם תשמרו על גמישות יהיה לכם קל יותר לבחור איפה לבלות, מה לעשות ובאיזה פעילויות לקחת חלק. הישארו עוד כמה שעות באטרקציה שילדים אוהבים וותרו על פעילויות מאכזבות – אפילו אם חברים מהבית התעקשו על כך שאתם פשוט חייבים להשתתף בהן.

  1. הכינו את הילדים מראש

הכנה של הילדים כוללת התייחסות לטיסה ולטיול עצמו. ספרו להם איך הטיול עומד להיראות, כמה זמן הטיסה תימשך ומה אפשר לעשות בה. שלבו את ההכנה עם הילדים עם שיעורי בית על היעד ונצלו את ההזדמנות כדי להעשיר את הידע שלהם.

  1. קחו עגלה

לבסוף, הטיפ הכי חשוב הוא לקחת איתכם עגלה או טיולון. למרות שנדמה לכם שהילד מספיק גדול כדי ללכת ברגל, אי אפשר לדעת מתי הוא יתעייף. עגלה תפתור לכם את הבעיה ותאפשר לכם לטייל בכל רחבי העולם בלי דאגות מיותרות.

הרשמו עוד היום לקוראים של קידיפדיה ,קבלו תוכן איכותי 
*אנחנו שונאים ספאם ונשלח לך רק תוכן איכותי ורלוונטי!

Share on facebook
שיתוף בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on whatsapp
שתפו בווטסאפ

כתבות נוספות מהמגזין של קידיפדיה

צילומי הריון במחירים לפי התקציב שלך..